Flip book element

Deri Cüzdan

Deri cüzdanlar, hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen popüler bir cüzdan seçeneğidir. Yüksek kaliteli malzemeler ve özelleştirilebilir tasarımları sayesinde, birçok kişi için stil ve dayanıklılık açısından en iyi seçeneklerden biridir.

Devamını oku

KMR-F-20-10 Kadın Kemeri

Kırmızı şiddetli ve bu tasarım da öyle. Hakiki dana derisinden, 2,5 cm genişliğinde, mat nikel tokalı ve vidalı kadın kemeri. Renk, genişlik, yükseklik ve toka isteğe göre özelleştirilebilir.

Devamını oku

KMR-F-20-09 Kadın Kemeri

Piton ve siyah, koleksiyonunuza çılgın bir katkı sağlar. Kaliteli suni deriden yapılmış, 2 cm genişliğinde, piton baskılı ve siyah nikel tokalı kadın kemeri. Renk, baskı, genişlik ve toka isteğe göre özelleştirilebilir.

Devamını oku

KMR-F-20-08 Kadın Kemeri

Hayvan baskısı da daha yumuşak olabilir. 2 cm genişliğinde, kaliteli suni deriden, nikel saten tokalı ve dalmaçyalı baskılı kadın kemeri. Renk, baskı, genişlik ve toka isteğe göre özelleştirilebilir.

Devamını oku

KMR-F-20-07 Kadın Kemeri

Zıt kutuplar birbirini çeker ve bu siyah beyaz tasarımda birlikte kesinlikle çekici görünürler. Köprüde dikişli 3,5 cm genişliğinde kadın kemeri. Kemer kısmı çift renkli kolondan, boğaz ve kemer ucu hakiki deriden imal edilmiştir. Hammadde, renk ve boyut isteğe göre özelleştirilebilir.

Devamını oku

KMR-F-20-06 Kadın Kemeri

Seçiminize vahşi doğayı getirin. Yüksek kaliteli suni deriden üretilmiş, 2 cm genişliğinde ve nikel saten tokalı, timsah desenli kadın spor kemeri. Hammadde, genişlik, renk ve ölçü isteğe göre özelleştirilebilir.

Devamını oku

KMR-F-20-05 Kadın Kemeri

Çarpıcı deri, geometrik tokayla buluşuyor. Hakiki baskılı deriden, 3 cm genişliğinde, altın rengi nikel tokalı, köprülü ve gizli vidalı tokalı kadın spor kemeri. İsteğe göre hammadde, renk, en ve boy özelleştirilebilir.

Devamını oku

KMR-F-20-04 Kadın Kemeri

Bu kemer ve toka bir stil ifadesi oluşturur. Kaliteli suni deriden üretilmiş, 5 cm genişliğinde, fırçalanmış altın tokalı ve köprülü kadın spor kemeri. Hammadde, renk, genişlik ve yükseklik isteğe göre özelleştirilebilir.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.